En İyi Gaming Mouse Markaları

Herkese merhaba. Yeni bir liste tarzı içerikle karşınızdayım. Daha önce En İyi Powerbank (Taşınabilir Şarj Cihazı) Markaları, En İyi Akıllı Bileklik Markaları gibi farklı listeleri sizlerle paylaşmıştım. Bu liste tarzındaki içerikleri hazırlamaktaki amacım, hangi teknolojik ürün kategorisinde hangi markaların en çok tercih edildiğinin ve o kategorideki kendini kanıtlamış markaların hangilerinin olduğunun bilinmesi sağlamak. Bu yazıda ise sizlerle en iyi gaming mouse markalarını paylaşacağım. Oyuncu fareleri, oyuncu ürünleri alanında en çok rağbet gören ürünlerin başında geliyor.  Aşağıda yer alan markalar gaming mouse alanında kendini kanıtlamış olan ve birçok kişi tarafından tercih edilen markalardır. Şimdi gelin en iyi gaming mouse markaları hangileri birlikte bakalım:

  • ASUS


  • COOLER MASTER


  • CORSAİR


  • HYPERX


  • LOGİTECH

  • MSI


  • RAMPAGE


  • RAZER


  • STEELSERİES


  • THERMALTAKE

Gaming mouse piyasasında listede yazandan çok daha fazla marka var fakat ben listeyi 10 markadan oluşturmayı tercih ettim ve bu 10 markayı en çok tercih edilen markalardan oluşturdum. Listede yer alan markaların sıralamalarında satış rakamı, müşteri memnuniyeti vb. kriterler göz önünde bulundurulmamış olup, sıralama alfabetik olarak yapılmıştır.

Oyuncu ürünleri her zaman standart ürünlere nazaran daha yüksek fiyata sahiptir. Bu yüzden bu ürünleri alırken daha da dikkatli olmak gerekir. Oyuncu ürünlerinden biri olan oyuncu fareleri, normal farelere göre dikkat çekici tasarım, RGB aydınlatma, DPI ayarı, ekstra tuş gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca oyuncu fareleri, üretici firmaları tarafından yazılımsal olarak ta desteklenirler ve yazılım üzerinden kişiselleştirmeye olanak tanırlar. Bunlar gibi birçok artıya sahip olan oyuncu fareleri için, normal farelere göre biraz daha kesenin ağzını açmanız gerekmekte.

Bu yüzden oyuncu faresi satın alırken dünya çapında kendini kanıtlamış, insanlar tarafından çok tercih edilen, garanti sunan ve iyi teknik servis hizmetine sahip olan markaları tercih etmenizi öneririm. Parayı ödeyip ürünü almakla iş bitmiyor. Eğer satın aldığınız ürünle ilgili bir sorunla karşılaşırsanız karşınızda sorunu çözebilecek bir muhatap bulmak isteyeceksiniz. İşte bunları düşünerek sizler için en iyi 10 oyuncu mouse markasını bir araya getirdim. Bu ve bunun gibi yeni içerikler için beni takipte kalın. Yeni listelerde görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir