Kullanım Koşulları


 

www.ersinesen.com burada kısaca R2SN olarak geçecektir.

 

 • R2SN, kullanıcılarına tamamen özgün ve ücretsiz bir şekilde; teknolojik ürün incelemeleri, oyun incelemeleri, mobil incelemeler, uzun kullanım deneyimleri, makaleler ve rehberler sunmaktadır.
 • R2SN içerisinde yer alan içeriklerin tamamı R2SN tarafından hazırlanmıştır ve tamamının telifi R2SN‘ye aittir.
 • R2SN içerisinde yer alan içeriklerin R2SN‘nin izni olmadan kopyalanması ve yayınlanması halinde gerekli işlemler yapılacaktır.
 • R2SN içerisinde yer alan içeriklerin farklı yerlerde kullanılabilmesi için R2SN‘nin yazılı izni gerekmektedir. R2SN‘nin izni alındığı taktirde paylaşılmak istenen içerik, orijinal içerik linkini ve yazar adını barındıracak şekilde paylaşılabilir. Ayrıca içerikler yayınlandıktan sonra linkinin R2SN ile paylaşılması gerekmektedir.
 • R2SN içerisinde bulunan içeriklerde, içeriklerle alakalı olarak internetten alınmış temsili görseller bulunmaktadır. Bu görseller ile ilgili bir hak durumu söz konusu ise ihlâl bildirimi sayfasındaki bilgiler okunduktan sonra iletişim sayfası üzerinden R2SN ile iletişime geçilmelidir.
 • R2SN, içerisinde bulunan yazılı, görsel, video vb. her türlü içerik üzerinde değiştirme, kaldırma, düzeltme, ekleme ve çıkarma yapma hakkına sahiptir.
 • Kullanıcılar R2SN‘yi ziyaret ederek veya kullanarak, R2SN içerisinde yer alan içeriklerle alakalı ürün ve hizmetlerle ilgili satın alma, tercih, kullanım vb. kararları R2SN‘deki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve R2SN‘nin maddi ve/veya manevi sorumluluğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcılar, R2SN içerisinde yer alan içeriklere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.
 • R2SN, kullanıcıların bilgilenmesi amacıyla kendi içerisinde yer alan içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir.
 • R2SN, kullanıcıların yaptığı yorumlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
 • R2SN, sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla bir çok üçüncü parti ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde iş birliği yapabilir. Bu iş birlikleri reklam veya sponsorluk şeklinde olabilir.
 • R2SN içerisinde Google AdSense, Boomads ve Güzel Hosting ile bağlantılı reklam veya reklam içerikleri barındırılabilir. Bu içeriklerden doğabilecek zararlardan R2SN‘nin herhangi bir sorumluluğu yoktur. Sorumluluk, doğrudan reklam veren kişi veya kuruma ve kullanıcıya aittir.
 • R2SN, kullanıcılar tarafından, 3. şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer hakların ihlal edilmesi halinde; ayrıca telif haklarını ihlal eden, müstehcenlik içeren, hakaret, küfür, küçük düşürücü ifadeler barındıran yorumların yapılması; ayrıca R2SN hizmetlerinin ve servislerinin amacını aşan bir şekilde kullanılması halinde R2SN, hizmetleri derhal durdurma ve ilgili yorumları yayından kaldırma hakkına sahiptir.
 • R2SN, sunduğu servislerin kesintisiz ve hatasız çalışması için elinde geleni yapacaktır. Ancak internet erişim hizmeti veren servis sağlayıcıların sistemlerinde meydana gelebilecek teknik arızalar, anlaşmalı olduğu 3. Partilerin sistemlerinde meydana gelecek aksaklıklar, sistem bakımları ve mücbir nedenler gibi vakalarda R2SN servisleri de bağlantılı olarak etkilenebilir. Bu gibi durumlarda R2SN servislerin etkin olarak işlemesi için gerekli tedbirleri alacaktır, fakat doğrudan müdahale yetkisi olmayan bağlantılı servis arızaları ve hataları için sorumluluk kabul etmemektedir.
 • R2SN, işbu şartların yürürlükte olduğu tarih itibariyle, tüm içeriklerini ve servislerini ücretsiz olarak sunmaktadır. İleride herhangi bir zamanda, sunmuş olduğu servislerden ve içeriklerden bedelli ve/veya bedelsiz olarak yararlandırma hakkına sahiptir.
 • R2SN, dilediği takdirde sunmuş olduğu hizmetler üzerinde  en iyi hizmeti verme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.
 • R2SN‘ye kullanıcılar tarafından verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adlarının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcıların kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve R2SN servislerinin kullanılması halinde R2SN sorumluluk kabul etmemektedir.
 • R2SN, değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.
 • R2SN ve kullanıcılar arasında ortaya çıkabilecek her türlü hukuki ihtilaf öncelikle iyi niyet çerçevesinde çözümlenmeye çalışacaktır, aksi halde taraflar İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğunu kabul ederler.
 • Kullanıcıya sunulan kullanım koşulları, kullanıcıların siteye girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır. Kullanım koşulları kabul edilmediği takdirde, kullanıcıların siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir.
 • R2SN, burada yer alan ilkelerde önceden bildirmeksizin güncellemeler yapabilir. Güncelleme yapılan ilkeler, bu sayfa içerisinde yayınlanan tarihte yürürlüğe girmiş olarak kabul edilir. Kullanıcılar burayı ziyaret ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilir.

 

Yürürlük Tarihi: 09/04/2019

 

R2SN – www.ersinesen.com