En İyi Akıllı Bileklik Markaları

en-iyi-akilli-bileklik-markalari

Günümüzün giyilebilir teknoloji ürünlerinden akıllı bilekliklerden bir tane almaya karar verdiniz ve araştırmalara başladınız. Birçok marka ve modelle karşılaştınız fakat hiçbiri hakkında bilgi sahibi değilsiniz, işte bu yazı tam size göre!

Bu yazının içerisinde, akıllı bilekliklere yabancı olanlar için en iyi akıllı bileklik markasından 10 tanesini bir araya getirdim. Zira akıllı bileklik markaları içerisinde başka türde elektronik ürünler ürettiği için tanınan markalar var fakat sırf akıllı bileklik üretmeye başlayarak teknoloji piyasasına yeni girmiş adı duyulmamış markalar da var. İşte bu markaları birbirinden kolay ayırt edebilmeniz ve akıllı bileklik satın alırken marka konusuna takılmamanız için bir marka listesi hazırladım. Bu listede yer alan markalar gerek akıllı bileklik piyasasında gerekse genel anlamda teknoloji piyasasında yıllardır üretim yapan güvenilir ve bilinirliği yüksek firmalar. Lafı daha fazla uzatmadan gelin bu 10 markaya bakalım:

 

  • ALCATEL

TCL Communication, 170’ten fazla ülkede Alcatel markası altında geniş çeşitlilikteki mobil ve internet ürünleri tasarlamakta, geliştirmekte ve pazarlamaktadır. Telekomünikasyon araştırma firması IDC ve şirket verilerine göre Şirket, 2016’nın ikinci çeyreği itibarıyla küresel telefon üreticileri arasında sekizinci, küresel akıllı telefon üreticileri arasında ise 11’inci sırada yer almaktadır.

 

  • FITBIT

2007 yılında ABD’de kurulan akıllı saat, akıllı bileklik, kablosuz kulaklık gibi tüketici ürünleri üreten elektronik firması.

en-iyi-akilli-bileklik-markalari

 

  • GARMIN

1989 yılında ABD’de kurulmuştur. Dünya çapında 60 ofisindeki 11.500’den fazla iş ortağıyla GPS navigasyon ve giyilebilir teknolojiyi otomotiv, havacılık, denizcilik, açık hava ve fitness pazarlarına taşımaktadır.

en-iyi-akilli-bileklik-markalari

 

  • HUAWEI

Huawei Technologies Co. Ltd., kısa adıyla Huawei, merkezi Çin’in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirketir.

 

  • LENOVO

Lenovo Uluslararası Çin merkezli bilişim teknoloji şirketi. Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, El Bilgisayarı, Sunucu ve bilgisayar teknolojisi aksesuar ve donanımlarının üretimini yapmaktadır.

en-iyi-akilli-bileklik-markalari


  • POLAR

Polar, 1975 yılında Finlandiya’da kuruldu. 1979 yılında, Polar kablosuz kalp atış hızı ölçümü için ilk patentini aldı ve 1982 yılında, atletlerin antrenman şeklini tümüyle değiştiren, dünyadaki ilk giyilebilir kablosuz nabız monitörünü piyasaya sürdü. O ilk esin tarihi üzerinden 30’dan fazla yıl geçtikten sonra, bugün Polar sektörün en geniş ürün gamına sahiptir.

en-iyi-akilli-bileklik-markalari

 

  • SAMSUNG

Samsung, Lee Byung-Chul tarafından 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee’dir. Samsung çeşitli şirketlerden oluşan bir grup olup, bunlardan en önemlisi, Samsung Elektronik’tir.

en-iyi-akilli-bileklik-markalari

 

  • SONY

Sony, Japonya kökenli çok uluslu şirketler topluluğu. Topluluğun ana şirketi, Tokyo’nun Minato semtinde yerleşik olan Sony Corporation’dur. Yıllık cirosu yaklaşık olarak 8.871.400 trilyon ¥’dir.

 

  • VESTEL

Vestel, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdüren bir şirkettir. Vestel‘in üretim tesisleri Manisa şehrinde yer almaktadır.

en-iyi-akilli-bileklik-markalari

 

  • XIAOMI

Xiaomi Inc. Çin, Pekin merkezli dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi. Xiaomi, akıllı telefonlar, mobil uygulamalar, dizüstü bilgisayarları ve birçok tüketici elektroniği tasarlar, geliştirir ve satışını yapar.

en-iyi-akilli-bileklik-markalari

 

Ülkemizde akıllı bilekleri satışta bulunan en bilindik 10 markayı sizler için derledim. Markalar içerisinde her alanda teknolojik ürünler üretenler olduğu gibi sadece giyilebilir teknoloji ürünleri üzerine üretim yapanlar da var. Bu markalar herkes tarafından bilinen, güvenilen markalardır. Listede yer alan markaların ürünleri arasından rahatlıkla model tercihi yapabilirsiniz.

Eğer akıllı bileklikler hakkında hiçbir bilginiz yoksa Akıllı Bileklik Nedir? başlıklı yazıma giderek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca web sitem içerisinde incelemesini yaptığım bir akıllı bileklik mevcut. Bunun için Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik İncelemesi başlıklı yazıma gidebilirsiniz. Yine aynı bileklik için hazırladığım uzun kullanım deneyimi yazım da mevcut, bunun için de Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Uzun Kullanım Deneyimi başlıklı yazıma giderek bu ürünle ilgili uzun kullanım tecrübelerimden faydalanabilirsiniz. Sonraki listelerde görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir