En İyi Akıllı Bileklik Markaları

en iyi akıllı bileklik

Günümüzün giyilebilir teknoloji ürünlerinden akıllı bilekliklerden bir tane almaya karar verdiniz ve araştırmalara başladınız. Birçok marka ve modelle karşılaştınız fakat hiçbiri hakkında bilgi sahibi değilsiniz, işte bu yazı tam size göre! Bu yazı ile birlikte en iyi akıllı bileklik markalarını öğrenebileceksiniz.

Bu yazının içerisinde, en iyi akıllı bileklik markalarından 10 tanesini bir araya getirdim. Zira bu akıllı bileklik markaları içerisinde başka alanlarda elektronik ürünler ürettiği için tanınan markalar da var fakat sırf akıllı bileklik üretmeye başlayarak teknoloji piyasasına yeni girmiş adı duyulmamış markalar da var. İşte bu markaları birbirinden kolay ayırt edebilmeniz ve akıllı bileklik satın alırken marka konusuna takılmamanız için bir marka listesi hazırladım. Bu listede yer alan markalar gerek akıllı bileklik piyasasında gerekse genel anlamda teknoloji piyasasında yıllardır üretim yapan güvenilir ve bilinirliği yüksek firmalar.

Listeye geçmeden önce, eğer akıllı bileklikler hakkında bilgi sahibi değilseniz veya daha çok bilgi öğrenmek istiyorsanız Akıllı Bileklik Nedir? Ne İşe Yarar? başlıklı yazıma gidebilirsiniz. Şimdi gelin lafı daha fazla uzatmadan bu 10 markaya birlikte bakalım:

  • ALCATEL


  • FITBIT

en-iyi-akilli-bileklik-markalari


  • GARMIN

en-iyi-akilli-bileklik-markalari


  • HUAWEI


  • LENOVO

en-iyi-akilli-bileklik-markalari

  • POLAR

en-iyi-akilli-bileklik-markalari


  • SAMSUNG

en-iyi-akilli-bileklik-markalari


  • SONY


  • VESTEL

en-iyi-akilli-bileklik-markalari


  • XIAOMI

en-iyi-akilli-bileklik-markalari

Ülkemizde akıllı bilekleri satışta bulunan en bilindik 10 markayı sizler için bir araya getirdim. Markalar içerisinde her alanda teknolojik ürünler üretenler olduğu gibi sadece giyilebilir teknoloji ürünleri üzerine üretim yapanlar da var. Bu markalar herkes tarafından bilinen, güvenilen markalardır. Listede yer alan markaların ürünleri arasından rahatlıkla model tercihi yapabilirsiniz.

Web sitem içerisinde kendim için satın almış olduğum bir akıllı bilekliğin incelemesini yaptım. Bunun için Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik İncelemesi başlıklı yazıma gidebilirsiniz. Yine aynı bileklik için hazırlamış olduğum bir de uzun kullanım deneyimi yazım mevcut, bunun için de Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Uzun Kullanım Deneyimi başlıklı yazıma giderek bu ürünle ilgili uzun süreli kullanımım sonrası tecrübelerimden faydalanabilirsiniz.

Yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz. Yeni içerikler için takipte kalın, sonraki listelerde görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir