En İyi Oyuncu Klavyesi Markaları

Herkese merhaba. Yeni bir liste tarzı içerikle sizlerleyim. Kısa bir süre önce en iyi gaming mouse markalarını içeren bir listeyi sizlerle paylaşmıştım. Listede toplam 10 adet, gaming mouse piyasasında en çok tercih edilen markaya yer vermiştim. Söz konusu listeye buraya tıklayarak ulaşabilir, en iyi gaming mouse markaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu liste ise oyuncu klavyeleri ile ilgili olacak. Yazı içerisinde liste halinde en iyi oyuncu klavyesi markalarını bulabilirsiniz. İşte en iyi oyuncu klavyesi markaları:

  • ASUS

Asus, 1989 yılında Tayvan’da kurulmuş olan bilgisayar ve donanım üreten bir şirkettir. Piyasada Asus markasına ait Cerberus serisinden oyuncu klavyeleri bulabilirsiniz.


  • COOLER MASTER

Cooler Master, 1992 yılında Tayvan’da kurulmuş olan bir bilgisayar donanımı üreticisidir. Piyasada Cooler Master markasına ait birçok farklı modelde oyuncu klavyesi bulabilmeniz mümkün.


  • CORSAİR

Corsair, 1994 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş olan bir bilgisayar çevre birimleri üreticisidir. Piyasada Corsair markasına ait K serisinden oyuncu klavyeleri bulabilirsiniz.


  • HP

Hewlett-Packard yani kısa adıyla HP, 1939 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş olan bir bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir. Piyasada HP markasına ait Pavilion ve Omen serilerinden oyuncu klavyeleri bulabilirsiniz.


  • HYPERX

HyperX 2002 yılında kurulmuştur ve 1987 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş olan Kingston Technology şirketinin bir alt şirketidir. Kingston markası HDD, SSD, RAM gibi ürünler üretmektedir. Piyasada HyperX markasına ait Alloy serisinden oyuncu klavyeleri bulabilirsiniz.

  • LOGİTECH

Logitech, 1981 yılında İsviçre’de kurulmuş olan bir bilgisayar ve dijital platform parçaları üreticisidir. Piyasada Logitech markasına ait G serisinden oyuncu klavyeleri bulabilirsiniz.


  • MSI

Micro-Star International yani kısa adıyla MSI, 1986 yılında Tayvan’da kurulmuş olan bir elektronik şirketidir. Piyasada MSI markasına ait Vigor serisinden oyuncu klavyeleri bulabilirsiniz.


  • RAZER

Razer, 1998 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş olan bir bilgisayar donanım ürünleri üreticisidir. Piyasada Razer markasına ait BlackWidow, Cynosa, Huntsman ve Ornata serilerinden oyuncu klavyeleri bulabilirsiniz.


  • STEELSERİES

Steelseries, Danimarka’da kurulmuş olan bir bilgisayar çevre birimleri ve aksesuarları üreticisidir. Piyasada Steelseries markasına ait Apex serisinden oyuncu klavyeleri bulabilirsiniz.


  • THERMALTAKE

Thermaltake, 1999 yılında Tayvan’da kurulmuş olan bir teknoloji ürünleri şirketidir. Piyasada Thermaltake markasına ait birçok farklı modelde oyuncu klavyesi bulabilmeniz mümkün.

En iyi oyuncu klavyesi markalarını sizlerle paylaştığım liste burada sona ermekte. Listede toplam 10 adet markaya yer verdim. Markaların her biri bu alanda kendini kanıtlamış, dünya çapında bilinen ve tercih edilen markalar. Bu yüzden kalite, garanti ve teknik servis anlamında bu markaların ürünlerini tercih etmenizde yarar var. Zira oyuncu klavyeleri standart klavyelere göre daha pahalı ürünler ve tabiri caizse merdiven altı markaların ürünlerini tercih etmeniz halinde paranızın çöpe gitmesi söz konusu olacaktır.

Yazıyı noktalamadan önce markaların sıralamasını alfabetik olarak yaptığımı belirtmem gerek. Markaların sıralamasında satış rakamı ve benzeri veriler göz önüne alınmamıştır. Yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz. Buna benzer içerikler için buraya tıklayabilirsiniz. Yeni içerikler için takipte kalın, sonraki listelerde görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir