En İyi Powerbank Markaları

en-iyi-powerbank-markalari

Powerbank almaya karar verdiniz ve şöyle bir online alışveriş sitelerini dolaştınız. Eğer powerbank markaları ve modelleri hakkında bilginiz yoksa kafanız karışmış olabilir. Zira bir çok powerbank üreticisi mevcut. Hatta sayıları o kadar fazla ki sayıları şu kadar demek imkansız.

Peki ama hangi powerbank markaları iyi hangileri iyi değil nasıl ayırt edeceksiniz? İşte bu sorunun cevabını bu yazıda sizler için vereceğim. Çünkü powerbank markaları içerisinden powerbank konusunda en iyi olanları ve en çok tercih edenleri sizler için bir araya getirdim, tamamını aşağıda bulabilirsiniz. Bu markalar herkes tarafından bilinen ve tercih edilen markalar. Ben markaları sizlere sunuyorum, sizler bu markaların ürünleri içerisinden ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı tercih ederek alıp kullanabilirsiniz. İşte markalar:

 

  • ANKER

Anker, Steven Yang tarafından 2011’de Çin’de kurulmuş bir şirkettir. Tüketici elektroniği alanında faaliyet göstermektedir.

en-iyi-powerbank-markalari

 

  • ASUS

ASUSTeK Computer Inc., 1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisi.

 

  • PHILIPS

Koninklijke Philips Electronics N.V. veya kısaca Philips, merkezi Hollanda’da bulunan ve 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyadaki en büyük elektronik şirketlerinden biridir.

 

  • SAMSUNG

Samsung Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee’dir. Samsung çeşitli şirketlerden oluşan bir grup olup, bunlardan en önemlisi, Samsung Elektronik’tir.

en-iyi-powerbank-markalari

 

  • S-LINK

en-iyi-powerbank-markalari


  • SONY

Sony, Japonya kökenli çokuluslu şirketler topluluğu. Topluluğun ana şirketi, Tokyo’nun Minato semtinde yerleşik olan Sony Corporation’dur. Yıllık cirosu yaklaşık olarak 8.871.400 trilyon ¥’dir.

en-iyi-powerbank-markalari

 

  • SPIGEN

Güney Kore’de 2004 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, eskiden ‘SGP’ olarak bilinen Spigen, mobil aksesuar alanında sektörde dünyanın önde gelen tasarım firması olarak lanse edilmiştir. Bugün SGP, yeni adı olan Spigen ( Spigen Inc. ) adı altında yenilikçi ekran koruyuculardan telefon kılıflarına, çantalara kadar ürün yelpazesini genişletti.

 

  • TTEC

1995 yılında İstanbul’un tarihi Pera bölgesinde doğan Ttec; günümüzde mobil aksesuar kategorisinde tasarım ve fonksiyonelliğin birleştiği geniş ve yenilikçi ürün yelpazesini üstün hizmet kalitesi ve ulaşılabilir fiyatlar ile sunmayı misyon edinmiş Türkiye’nin lider ve global markasıdır.

en-iyi-powerbank-markalari

 

  • TP-LINK

1996 yılında kurulan TP-Link, gündelik hayatın her alanında yer alan güvenilir ağ cihazları ve aksesuarlarının dünya çapında bir sağlayıcısıdır. Şirket, sürekli analist firması IDC tarafından, 120’den fazla ülkeye dağıtım sağlayan ve dünya çapında yüz milyonlarca kişiye hizmet veren WLAN ve geniş bant CPE cihazlarının 1 numaralı sağlayıcısı olarak sıralanmaktadır.

en-iyi-powerbank-markalari

 

  • XIAOMI

Xiaomi Inc. Çin, Pekin merkezli dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi. Xiaomi, akıllı telefonlar, mobil uygulamalar, dizüstü bilgisayarları ve birçok tüketici elektroniği tasarlar, geliştirir ve satışını yapar.

 

Bu yazının burada sonuna geldik. Sizler için en iyi powerbank markalarından 10 tanesini bir araya getirdim. Tamamı güvenilir firmalar, istediğiniz ürününü tercih edebilirsiniz. Powerbankler hakkında hiçbir bilginiz yoksa Powerbank (Taşınabilir Şarj Cihazı) Nedir? başlıklı konuma giderek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca powerbank seçerken tam olarak nelere bakmanız gerektiğini bilmiyorsanız Powerbank (Taşınabilir Şarj Cihazı) Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı konuma giderek bilgi sahibi olabilir, powerbankler arasından daha kolay tercih yapabilirsiniz. Sonraki yazılarda görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir