Turkcell’in Yaani Mail Hizmeti Kullanıma Sunuldu

Turkcell, arama motoru Yaani’nin e-posta hizmeti olan Yaani Mail servisini kullanıma sundu. Turkcell kullanıcısı olmasanız bile ücretsiz bir şekilde @yaani.com uzantılı bir e-posta hesabı açabilmeniz mümkün.

Yaani Mail servisini kullanmak için diğer firmaların e-posta hizmetlerinde de sorulan ad-soyad, doğum tarihi, gizli soru gibi alanları doldurmanız yeterli. Turkcell müşterisi olmanız gibi bir şart ise bulunmuyor. Ayrıca Yaani e-posta hesabınızın güvenliğini arttırmak isterseniz cep telefonu numaranızı sisteme ekleyebiliyorsunuz.


Yaani Mail, kullanıcılarına 2 GB kapasitesinde bir e-posta alanı sunuyor. Eğer bir Turkcell kullanıcısıysanız Yaani e-posta servisini kullanarak yapacağınız e-posta gönderme ve alma işlemlerindeki internet kullanımınız, internet paketinize dahil olmayacak.

Yaani Mail’in Android ve iOS için mobil uygulaması da mevcut. Android için Android 5.0 ve üzeri, iOS için ise iOS 11 ve üzeri işletim sistemine sahip bir akıllı telefona sahip olmalısınız. Buna ek olarak internet tarayıcıları vasıtasıyla Yaani Mail’e bilgisayar üzerinden de giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir