LG V60 ThinQ 5G Akıllı Telefonun Tanıtım Tarihi Belli Oldu

LG bir süredir çift ekrana sahip akıllı telefonlar üzerinde çalışmalar yapıyor. Bu bağlamda 2019 Mobil Dünya Kongresi’nde ikinci ekran takılarak çift ekranlı hale gelebilen LG V50 ThinQ akıllı telefon tanıtılmıştı. Şimdi ise LG, yine çift ekrana sahip bir akıllı telefon olan V60 ThinQ 5G modelini tanıtmaya hazırlanıyor.

LG G8X ThinQ akıllı telefon IFA 2019 fuarında resmiyet kazanmıştı. Güney Koreli firma şimdi de 3. çift ekranlı akıllı telefonunu piyasaya sürme hazırlığında.


The Korea Herald kaynaklı habere göre LG, yeni çift ekranlı akıllı telefonunu 2020 Mobil Dünya Kongresi’nde gün yüzüne çıkaracak. Telefonun 5G desteğine sahip olacağı belirtilirken LG’nin 2020 model 5G’ye sahip ilk akıllı telefonu olacağı da söyleniyor.

LG V60 ThinQ 5G ismiyle piyasaya sunulacak olan akıllı telefonun 2. ekranı, bir aksesuar olarak sunulacak. Yani telefon tek ekran ile gelecek fakat tüketiciler dilerse 2. ekranı da bir aksesuar olarak satın alıp telefona ekleyebilecekler. LG G8X ThinQ modeli hala satış rakamı olarak LG’yi tatmin etmemiş olsa da, bu akıllı telefondaki tasarım anlayışı devam edecek gibi gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir