Realme Buds Air Kablosuz Kulaklık Satış Rekoru Kırdı

Realme markası geçtiğimiz hafta uygun fiyatına rağmen sunduğu özellikleriyle dikkat çeken kablosuz kulaklığını tanıtmış ve piyasaya sürmüştü. Realme Buds Air ismindeki bu kablosuz kulaklık, lansmanı yapıldıktan kısa süre sonra Hindistan’da satış rekoru kırdı.

Realme’nin paylaştığı bilgilere göre Buds Air, 1 saat içinde 11.000 adet satıldı. Kısa sürede içerisinde bu denli yüksek bir satış miktarı elde eden Realme Buds Air’ın satış fiyatı ise 55 Dolar.


Buds Air gürültü azaltma özelliğine sahip olan ve konuşmalarda kullanılan çift mikrofona sahip. Bunun yanında Buds Air’da Bluetooth 5.0 modülü ile 12 mm’lik sürücü de yer almakta. Kulaklığın her biri 3 saat boyunca kesintisiz müzik dinleme imkanı sunabiliyor ve şarj kutusu da 17 saate kadar pil ömrü sağlayabilmekte.

Realme Buds Air kablosuz kulaklık gücünü R1 yonga setinden alıyor. Buds Air, başta aramaları cevaplayıp sonlandırma olmak üzere müzik parçalarını değiştirme, sesli asistanı başlatma ve oyun modunu etkinleştirmeyi sağlayan dokunmatik kontrol özelliğine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir