Deepcool GAMMAXX GTE V2 White Soğutucu Satışa Çıktı

Ağırlıklı olarak masaüstü bilgisayarların işlemcileri için ürettiği işlemci soğutucuları ile bilinen Deepcool, beyaz renkli yeni kule tipi soğutucusunu satışa çıkardı.

Genellikle fiyat/performans ürünleri üreten Deepcool, bütçesi kısıtlı kullanıcıların tercih ettiği markalardan birisi. Deepcool’un yeni soğutucusu GAMMAXX GTE V2 White, tamamıyla beyaz renk sistem kurmak isteyenlerin ya da beyaz renk ile kombinasyon yaratarak sistem kurmak isteyenlerin tercih edebileceği bir ürün olmuş. Deepcool’un bu yeni soğutucusu, GAMMAXX GTE V2 modeli ile oldukça benzer özelliklere sahip.


Kule tipindeki bu soğutucuda blok bölümüne ısıyı iletmek için 4 adet 6 mm’lik bakır ısı borusu kullanılmış. Soğutucunun ağırlığı 650 gram ve buna ek olarak bir de beyaz renk led aydınlatmaya sahip 120 mm’lik soğutucu fan bulunmakta.

Soğutucunun üzerinde bulunan fan 500 ile 1.650 RPM aralığında çalışıyor. Ayrıca fan 64.5 CFM’ye kadar havayı iletebiliyor ve maksimum gürültü desibeli olarak 27.8 dBA seviyesine ulaşabiliyor. GAMMAXX GTE V2 White işlemci soğutucusu, AM4 ve LGA115x serisi soketlerle uyumlu bir şekilde çalışabiliyor ve 30 Dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir