Yeni Motorola RAZR Yoğun Talepten Dolayı Ertelendi

Dikkat çeken tasarımıyla unutulmayan telefonlardan biri haline gelen Motorola RAZR yenilenmiş bir şekilde geri dönmeye hazırlanıyor. Motorola, geçtiğimiz ay RAZR isimli telefonun katlanabilir bir yapıda ve güncel teknolojilere sahip bir şekilde tekrar piyasaya sürüleceğini duyurmuştu. 1.500 Dolar fiyata sahip olan Yeni RAZR’ın ABD’de Aralık ayı içerisinde piyasaya sunulması planlanıyordu fakat çıkış tarihinin ertelenmesi yönünde bir karar alındı.

Yeni RAZR’ın çıkışıyla ilgili yapılan plan 26 Aralık’ta ön siparişe açılması, Ocak ayında da piyasaya sürülmesi şeklindeydi. Yeni RAZR gördüğü yüksek ilgiyle birlikte oldukça yoğun bir talep aldı ve Motorola, RAZR’ın çıkışını erteleme kararı aldı. Motorola, yeni bir tarih bilgisi paylaşmadı fakat ertelemenin çok ileri bir tarih olması beklenmiyor.


Geçtiğimiz ay tanıtılan yeni RAZR oldukça beğenildi ve bu da çok yüksek bir talep oluşturdu. Beklediğinden yüksek bir taleple karşılaşan Motorola zor bir duruma düşmüş oldu. Bu sıkıntılı durumu aşmak için de lansman tarihinin daha ileri bir tarihe alınması kararlaştırıldı. Böylece Motorola yeni lansman tarihinde talepleri karşılayabilecek şekilde hazır olmuş olacak.

Motorola RAZR 2 adet ekrana sahip olacak. Bunlardan biri 6.2 inç boyutundaki ana ekranken diğeri de 2.7 boyutundaki 2. ekran. Telefon gücünü Qualcomm’un Snapdragon 710 yonga setinden alacak. 6 GB RAM’e sahip olacak olan telefon 128 GB kapasitesinde depolama alanı sunacak. Telefonun ana kamerası 16 MP, 2. kamerası ise 5 MP çözünürlüğüne sahip. Yeni RAZR’ın batarya kapasitesi ise 2.510 mAh.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir