En İyi Yazıcı Markaları

en iyi yazıcı markaları

Herkese merhaba. Yeni bir liste içerikle karşınızdayım. Bu sefer sizlerle en iyi yazıcı markaları içerisinden 10 tanesini paylaşıyor olacağım.

Şimdiye kadar birçok liste tarzı içerik paylaştım. Bu içeriklerde kendi kategorisinde öne çıkan markaları toplayarak liste haline getirdim. Eğer diğer en iyiler liste içeriklerime göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Malum indirimlerin ve kampanyaların havada uçuştuğu Kasım ayının son günlerindeyiz. Aynı zamanda da yılın sonuna geldik tabi. Eğer bu dönemde yeni bir yazıcı almayı planlıyorsanız bu liste işinize yarayabilir.

Liste içerisinde yazıcı kategorisinde en öne çıkan 10 markaya yer verdim. Eğer bir yazıcı almak istiyor fakat nereden araştırmaya başlayacağınızı bilmiyorsanız en azından bu liste sayesinde markaları öğrenerek ilk adımı atabilirsiniz.

Sıralamayı alfabetik olarak yaptım, yani herhangi bir kriteri göz önünde bulundurmadım. Eğer yakında yazıcı alma düşünceniz varsa ve hangi markalar iyi bilmiyorsanız hemen aşağıdaki listeye bakabilirsiniz:

En İyi Yazıcı Markaları

  • Brother


  • Canon

en iyi yazıcı markaları


  • Epson


  • Fujitsu

en iyi yazıcı markaları


  • HP

  • Kodak

en iyi yazıcı markaları


  • Kyocera


  • Lexmark

en iyi yazıcı markaları


  • Oki


  • Xerox

en iyi yazıcı markaları

Sonuç olarak listemiz bu şekildeydi. Yazıcı ürün grubunda öne çıkan 10 markayı sizler için bir araya getirdim. Listedeki markalar dünya çapında faaliyet gösteren uluslararası firmalardır. Buna bağlı olarak birçok modelleri bulunmaktadır.

Gerek ev gerek ofis için olsun yazıcı olmazsa olmaz bir üründür. Ofislerin zaten demirbaş ürünü diyebiliriz. Evler için her ne kadar şart gibi görünmese de ne zaman ihtiyaç duyulacağı hiç belli olmaz. En basitinden bir fotokopi çekmeniz gerektiğinde işinizi kolayca görebilirsiniz.

Ben markaları sizlere liste halinde verdim. Hangi markanın hangi tip ve model ürününü tercih edeceğiniz size kalmış. Çünkü birçok yazıcı tipi ve buna bağlı olarak model bulunmaktadır. Her zaman satın alınan bir ürün olmadığı için satın almadan önce iyi araştırma yapmanızı öneririm.

Son olarak yazıcı satın almadan önce araştırma yapacaklar için kısa bir ipucu vereyim. Markaları öğrendikten sonra yazıcı tiplerini araştırın. Ona da karar verdikten sonra bütçenize göre bazı modeller belirleyin. En son aşamada ise model bazında araştırma yaparak nihai karara varın.

Bir içeriğimizin daha burada sonuna geldik. Faydalı bulduysanız başkalarının da faydalanması için sosyal medya üzerinde yazıyı paylaşabilirsiniz. Ayrıca konuyla alakalı yorumlarınızı da altta yorum yaparak belirtebilirsiniz. Sonraki listelerde görüşmek üzere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir