En İyi Bilgisayar Kasası Markaları

en iyi bilgisayar kasası

Herkese merhaba. Son zamanlarda paylaşmış olduğum en iyiler liste içeriklerinin şimdilik sonuna geldik. Bu sefer en iyi bilgisayar kasası markalarını sizlerle paylaşacağım. İlerleyen zamanlarda liste içeriklerimize kaldığımız yerden devam ediyor olacağız.

Bundan önce paylaşmış olduğum, ürün grubuna göre en iyi markaları içeren liste içeriklerime göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sonrasında liste içerikler direkt karşınıza çıkacaktır.

Bilgisayar kasaları, bilgisayarı çalıştıran parçaların geri planında kalsa da bilgisayarların önemli bir bileşenidir. İstediğiniz kadar iyi donanım ürünlerine sahip olun, sonuçta onları bir bilgisayar kasasında toplamanız gerek.

Bilgisayar kasası her zaman satın alınan bir şey değildir. Sistemin parçalarını zamanla upgrade için veya arıza dolayısıyla yenileyebilirsiniz. Fakat bilgisayar kasaları her zaman kalıcıdır. Bu sebeple satın almadan önce iyi araştırma yapmakta yarar vardır.

Bu listede sizler için 10 bilgisayar kasası markasını bir araya getirdim. Tüm markalar elbette bu kadar değil, dışarıda kalanlar da var. Fakat ben marka bilinirliği, kalite ve tercih edilme konusunda en öne çıkanları listeme dahil ettim. İşte en iyi bilgisayar markalarından 10 tanesi:

En İyi Bilgisayar Kasası Markaları

  • Aerocool


  • Asus

en iyi bilgisayar kasası


  • Cooler Master


  • Corsair

en iyi bilgisayar kasası


  • MSI

  • NZXT

en iyi bilgisayar kasası


  • Rampage


  • SilverStone

en iyi bilgisayar kasası


  • Thermaltake


  • Zalman

en iyi bilgisayar kasası

Sonuç olarak listemizin burada sonuna geldik. Sizler için bir araya getirdiğim 10 bilgisayar kasası markası bu şekildeydi. Bilgisayar kasası markası dediğime bakmayın, bu markalar elbette sadece bilgisayar kasası üretmiyor.

Listede yer alan markalar genel olarak bilgisayar sektöründe birçok donanım ürünü üretimi yapmaktadırlar. Fakat bilgisayar kasası kategorisinde de öne çıkan markalardır. Bu sebeple bilgisayar kasası satın almayı düşünenler bu markaların ürünlerine göz atabilirler.

Listeyi hazırlarken sıralama konusunda herhangi bir kriteri göz önüne almadım. Yani en iyi marka en başta gibi bir izlenim oluşmasın. Sıralamayı yaparken markaların adına göre alfabetik olarak ilerledim.

Söz konusu markaların ürünlerini gerek kalite gerek satış sonrası destek konusunda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Markalar bunlar fakat hangi renk, hangi boyutta ve tasarımda kasa tercih edeceğiniz tamamen sizin zevkinize ve bütçenize kalmış.

Listeyi fayfalı bulduysanız sosyal medya üzerinde paylaşabilirsiniz. Ayrıca düşüncelerinizi hemen aşağıda yorum olarak paylaşmanız da mümkün. Sonraki listelerde görüşmek üzere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir